Exkluzivní a výhradní zastoupení nejkvalitnějších značek v oboru

Interface je světový lídr na trhu v oblasti výroby kobercových čtverců. Společnost byla založena v roce 1973, zakladatel Raye Anderson viděl potřebu a všeobecný potenciál modulárních podlahových krytin v moderním kancelářském prostředí. V polovině roku 1990 Ray vyzval své zaměstnance k vytvoření zcela udržitelné společnosti - tento ambiciózní cíl je známý jako Mission Zero.

více o Interface


vysoce kvalitní kaučukové podlahové krytiny typu norament® a noraplan® mají světové postavení v oblasti podlahových krytin. Vyznačují se vynikající kvalitou materiálu a funkčností. Přednosti systému podlahových krytin nora® se osvědčily po celá desetiletí v praxi v oblastech průmyslu, ve veřejných budovách nebo obytných prostorech.

více o nora

zdvojené podlahy jsou řešením nejen pro kancelářské použití, ale např. i pro stupňovité posluchárny, pódia, serverovny, rozvodny a další prostory s nadstandardními technickými požadavky na únosnost a elektrotechnické vlastnosti. Součástí nabídky možných řešení jsou i továrně aplikované podlahové krytiny z PVC, linolea, kaučuku, přírodního nebo umělého kamene, keramiky nebo dřeva.

více o Prosystem


vnitřní dělící systémové příčky předního francouzského výrobce, který je specialistou s více jak čtyřicetiletými zkušenostmi v oblasti vývoje technických řešení a inovací ve výrobě dělících příček. Koncepce příček PARTENA umožňuje realizovat nejvýhodnější řešení vnitřního uspořádání ve všech konfiguracích nových i původních prostor s velkou variabilitou modulace a estetického řešení.

více o Partena

Dělící skleněné příčky

V rámci dodávek komplexních fitoutových řešení máme v našem produktovém portfoliu zastoupeny dělící nepožární příčky předního francouzského výrobce Cloisons PARTENA, který je specialistou s více jak čtyřicetiletými zkušenostmi v oblasti vývoje technických řešení a inovací ve výrobě vnitřních dělících příček. Výrobní postup příček PARTENA byl vytvořen v roce 1971 a od té doby jsou v základním systému prováděna pravidelná zlepšení umožňující reagovat na veškeré požadavky uživatelů.  

Zobrazit více

Koncepce příček PARTENA umožňuje realizovat nejvýhodnější řešení vnitřního uspořádání ve všech konfiguracích nových i původních místností. Široká škála realizačních možností – kanceláře, laboratoře, IT sály, dílny, sklady a další – vyplývá ze schopnosti příček PARTENA reagovat na veškeré potřeby v oblasti vnitřního uspořádání.

Systém příček PARTENA nabízí nejrůznější možnosti modulace, transformace a estetiky a poskytuje veškerou nezbytnou pružnost pro adaptaci na požadavky umístění. Rastry plné, prosklené v parapetu, ve světlíku nebo v plné výšce, s jednoduchým nebo dvojitým zasklením, s žaluziemi nebo bez nich; dveřní bloky s řadovou příčkou nebo světlíkem, designově čisté bezrámové řešení, prosklené či celoskleněná dveřní křídla; variabilní rohy ve dvojím nebo trojím směru.

Příčky jsou plně konstruovány z hliníku, což umožňuje jejich snadnou montáž i demontáž, přičemž veškeré moduly jsou vyměnitelné.
Konečná úprava obkladových a zárubňových profilů umožňuje širokou škálu designových kombinací se stropy, podlahovou krytinou, zabudovanými skříněmi i nábytkem. 

Zobrazit méně

Kvalita a funkčnost na prvním místě

Systém Initiale (P85)

 • Hliníkový nosný rám
 • Hliníkové pohledové profily a naklapávací krycí lišty v RAL dle přání zákazníka
 • Jednoduché nebo dvojité zasklení, případně plné SDK nebo dřevotřískové panely
 • V případě plných panelů povrchy z PVC, melaminu, laminátu
 • Dveře plné, prosklené nebo celoskleněné na celou výšku nebo s proskleným nebo plným nadsvětlíkem
 • Možnost integrace žaluzií (manuální nebo elektrické ovládání)
 • Možnost integrace elektroinstalace do dveřních rámů (vypínače, zásuvky, ovládání klimatizace, apod.)
 • Maximální výška: až 3500mm (dle typu výplně)
 • Tloušťka příčky: 85mm
 • Akustické paramenty: Rw 32 – 46 dB (dle typu výplně)

Systém ePure, tzv. bezesloupkové řešení

 • Hliníkový stropní a podlahový nosný rám bez viditelných svislých sloupků
 • Hliníkové pohledové profily a naklapávací krycí lišty v RAL dle přání zákazníka
 • Jednoduché nebo dvojité zasklení, případně plné dřevotřískové panely
 • V případě plných panelů povrchy z PVC, melaminu, laminátu
 • Dveře plné, prosklené nebo celoskleněné na celou výšku nebo s proskleným nebo plným nadsvětlíkem
 • Možnost integrace elektroinstalace do dveřních rámů (vypínače, zásuvky, ovládání klimatizace, apod.)
 • Maximální výška: 3300mm-3500mm (dle typu výplně)
 • Tloušťka příčky: 85mm
 • Akustické paramenty: Rw 36 – 49dB (dle typu výplně)

Přijďte nás
navštívit do jednoho
z našich showroomů.

Showroom v PRAZE

Na adrese Bavorská
2780/2, 155 00 Praha 13

+420 233 087 111 nebo
info@pro-interier.cz

Showroom v BRNĚ

Na adrese Koperníkova
4362/21,  615 00 Brno

+420 775 123 061 nebo
brno@pro-interier.cz

Společně jsme dokončili

Naše práce můžete vidět v Česku, na Slovensku a v Maďarsku

Působíme ve třech zemích. Naše showroomy můžete kromě Prahy a Brna navštívit také v Bratislavě a Budapešti. Od poloviny roku 2018 je pro naše klienty k dispozici nově otevřená pobočka v Ostravě.

WordPress Lightbox