Exkluzivní a výhradní zastoupení nejkvalitnějších značek v oboru

Interface je světový lídr na trhu v oblasti výroby kobercových čtverců. Společnost byla založena v roce 1973, zakladatel Raye Anderson viděl potřebu a všeobecný potenciál modulárních podlahových krytin v moderním kancelářském prostředí. V polovině roku 1990 Ray vyzval své zaměstnance k vytvoření zcela udržitelné společnosti - tento ambiciózní cíl je známý jako Mission Zero.

více o Interface


vysoce kvalitní kaučukové podlahové krytiny typu norament® a noraplan® mají světové postavení v oblasti podlahových krytin. Vyznačují se vynikající kvalitou materiálu a funkčností. Přednosti systému podlahových krytin nora® se osvědčily po celá desetiletí v praxi v oblastech průmyslu, ve veřejných budovách nebo obytných prostorech.

více o nora

zdvojené podlahy jsou řešením nejen pro kancelářské použití, ale např. i pro stupňovité posluchárny, pódia, serverovny, rozvodny a další prostory s nadstandardními technickými požadavky na únosnost a elektrotechnické vlastnosti. Součástí nabídky možných řešení jsou i továrně aplikované podlahové krytiny z PVC, linolea, kaučuku, přírodního nebo umělého kamene, keramiky nebo dřeva.

více o Prosystem


vnitřní dělící systémové příčky předního francouzského výrobce, který je specialistou s více jak čtyřicetiletými zkušenostmi v oblasti vývoje technických řešení a inovací ve výrobě dělících příček. Koncepce příček PARTENA umožňuje realizovat nejvýhodnější řešení vnitřního uspořádání ve všech konfiguracích nových i původních prostor s velkou variabilitou modulace a estetického řešení.

více o Partena

Equal Measure

Variace a klid s přechody

Kolekce Equal Measure je inspirována tradičními dlážděnými ulicemi, které se nacházejí po celém světě a vytvářejí smysl pro známé i
originál ve stejnou dobu. Klasický, nepravidelný vzhled života ulice je kombinován s jemným luxusem kobercové dlažby. Tlumená paleta barev nabízí útočiště v prostředí s vysokou intenzitou, která je otevřenou kanceláří.
Řada EM551 je jednoduchá konstrukce s nízkým profilem, která má vzhled hrubé tkaniny na podlaze. Opakem je řada EM553, která má bohatou geometrii a připomíná nás na ulici kamenných dlaždic. Řada EM552 je přechodová dlaždice. Toto je místo, kde se dva další styly setkávají velmi přirozeně bez náhlých přechodů.

Formát 25 x 100 cm Skinny Plank umožňuje vytvořit přechod, který se rozkládá na velké vzdálenosti. Equal Measure umožňuje pohyb ve čtyřech směrech.

Technická specifikace

  • Vlákno: 100% Recycled Solution Dyed Nylon
  • Podložka: Graphlex®
  • Hořlavost: Cfl
  • Klasifikace: Class 33
  • Kvalita vnitřního ovzduší: GUT Prodis
  • Rozměry: 25×100 cm
  • Počet barev: 8

 

Více informací najdete na stránkách Interface

Přijďte nás
navštívit do jednoho
z našich showroomů.

Showroom v PRAZE

Na adrese Bavorská
2780/2, 155 00 Praha 13

+420 233 087 111 nebo
info@pro-interier.cz

Showroom v BRNĚ

Na adrese Koperníkova
4362/21,  615 00 Brno

+420 775 123 061 nebo
brno@pro-interier.cz

Společně jsme dokončili

WordPress Lightbox