Exkluzivní a výhradní zastoupení nejkvalitnějších značek v oboru

Interface je světový lídr na trhu v oblasti výroby kobercových čtverců. Společnost byla založena v roce 1973, zakladatel Raye Anderson viděl potřebu a všeobecný potenciál modulárních podlahových krytin v moderním kancelářském prostředí. V polovině roku 1990 Ray vyzval své zaměstnance k vytvoření zcela udržitelné společnosti - tento ambiciózní cíl je známý jako Mission Zero.

více o Interface


vysoce kvalitní kaučukové podlahové krytiny typu norament® a noraplan® mají světové postavení v oblasti podlahových krytin. Vyznačují se vynikající kvalitou materiálu a funkčností. Přednosti systému podlahových krytin nora® se osvědčily po celá desetiletí v praxi v oblastech průmyslu, ve veřejných budovách nebo obytných prostorech.

více o nora

zdvojené podlahy jsou řešením nejen pro kancelářské použití, ale např. i pro stupňovité posluchárny, pódia, serverovny, rozvodny a další prostory s nadstandardními technickými požadavky na únosnost a elektrotechnické vlastnosti. Součástí nabídky možných řešení jsou i továrně aplikované podlahové krytiny z PVC, linolea, kaučuku, přírodního nebo umělého kamene, keramiky nebo dřeva.

více o Prosystem


vnitřní dělící systémové příčky předního francouzského výrobce, který je specialistou s více jak čtyřicetiletými zkušenostmi v oblasti vývoje technických řešení a inovací ve výrobě dělících příček. Koncepce příček PARTENA umožňuje realizovat nejvýhodnější řešení vnitřního uspořádání ve všech konfiguracích nových i původních prostor s velkou variabilitou modulace a estetického řešení.

více o Partena

LVT Studio Set

Rozšiřujeme nabídku LVT dvěma úžasnými produktovými řadami.  Studio Set nabízí množství barev navržených tak, aby inspirovalo úchvatné kompozice, zatímco Boundary Metallics vytváří zcela nové efekty kombinováním průmyslového lesku s organickými strukturami.

Optimalizace nákladů je dosaženo komplexní nabídkou produktů a služeb pro tvorbu a vybaveni interiérů od návrhu, rozpočtování, zpracování projektu až po samotnou realizaci pouze formou přímých dodávek od výrobců a z vlastní výroby.

Technická specifikace

  • akustická podložka Sound Choice™
  • povrchová úprava Ceramor™ – UV Stabilizovaný keramický obal
  • tloušťka nášlapné vrstvy: 0,55 mm
  • celková tloušťka: 4,5 mm
  • celková hmotnost: 6700 g/m²
  • rozměry: 25×100 cm
  • akustika: 16 dB
  • hořlavost: Bfl
  • počet barev: 12

 

Více informací najdete na stránkách Interface

Přijďte nás
navštívit do jednoho
z našich showroomů.

Showroom v PRAZE

Na adrese Bavorská
2780/2, 155 00 Praha 13

+420 233 087 111 nebo
info@pro-interier.cz

Showroom v BRNĚ

Na adrese Koperníkova
4362/21,  615 00 Brno

+420 775 123 061 nebo
brno@pro-interier.cz

Společně jsme dokončili

WordPress Lightbox