Ostatní produkty

V rámci komplexnosti našich služeb dodáváme všechny typy podlahových krytin pro komerční interiéry, sportovní, vzdělávací a zdravotnická zařízení včetně instalace.

Tvrdé povlakové krytiny

V našem sortimentu máme celou škálu tvrdých podlahovin pro komerční interiéry. Podlahové krytiny z PVC, linolea, lamina nebo dřeva, podlahy designové, protiskluzné, antistatické nebo elektrostaticky vodivé, v rolích či v lamelách pro Vás zajistíme od předních evropských výrobců Tarkett, Gerflor, Forbo, Tajima, Floor Forever, Esco, a dalších.

Čistící zóny a rohože

Provedeme pro Vás návrh a realizaci vhodných čistících zón. Čistící zóny zachytávají až 90% vnášených nečistot, což účinně snižuje náklady na údržbu podlahovin a zároveň prodlužuje jejich životnost.

  • 1. zóna (nejhrubší očištění) – ocelové rošty, lamelové nebo pryžové rohože
  • 2. zóna (odstranění drobných částic a vody) – lamelové rohože
  • 3. zóna (jemné dočištění) – koberce Superflor a další textilní materiály

Kobercové role a kusové koberce

Pro Vaše projekty si u nás můžete vybrat ze širokého portfolia kobercových rolí, ať už smyčkových, s řezaným vlasem nebo jejich kombinaci. Zaměřujeme se na výrobky vhodné zejména pro veřejné prostory s extrémní zátěží. Zajišťujeme i výrobu kusových koberců vč. formátování na míru a obšívání dle Vašich představ a potřeb. Spolupracujeme zejména s výrobci Balta, Balsan, Sit-in, Jabo, Jacaranda, Edel, ale i s mnoha dalšími.

Příslušenství k pokládce krytin

Při našich realizacích využíváme systémové materiály nejvyšší kvality od renomovaných výrobců. To, společně s prací vyškolených kladečů a montážníků, zaručuje skvělý výsledek v rámci Vašich projektů.

Stěrky, vysprávky a další chemii používáme především od společnosti UZIN. Při výběru soklových, přechodových a ukončovacích profilů obvykle sáhneme k osvědčeným značkám, jako jsou Döllken, Profilpas, Schlüter.

Exkluzivní a výhradní zastoupení nejkvalitnějších značek v oboru

Interface je světový lídr na trhu v oblasti výroby kobercových čtverců. Společnost byla založena v roce 1973, zakladatel Raye Anderson viděl potřebu a všeobecný potenciál modulárních podlahových krytin v moderním kancelářském prostředí. V polovině roku 1990 Ray vyzval své zaměstnance k vytvoření zcela udržitelné společnosti - tento ambiciózní cíl je známý jako Mission Zero.

více o Interface


vysoce kvalitní kaučukové podlahové krytiny typu norament® a noraplan® mají světové postavení v oblasti podlahových krytin. Vyznačují se vynikající kvalitou materiálu a funkčností. Přednosti systému podlahových krytin nora® se osvědčily po celá desetiletí v praxi v oblastech průmyslu, ve veřejných budovách nebo obytných prostorech.

více o nora

zdvojené podlahy jsou řešením nejen pro kancelářské použití, ale např. i pro stupňovité posluchárny, pódia, serverovny, rozvodny a další prostory s nadstandardními technickými požadavky na únosnost a elektrotechnické vlastnosti. Součástí nabídky možných řešení jsou i továrně aplikované podlahové krytiny z PVC, linolea, kaučuku, přírodního nebo umělého kamene, keramiky nebo dřeva.

více o Prosystem


vnitřní dělící systémové příčky předního francouzského výrobce, který je specialistou s více jak čtyřicetiletými zkušenostmi v oblasti vývoje technických řešení a inovací ve výrobě dělících příček. Koncepce příček PARTENA umožňuje realizovat nejvýhodnější řešení vnitřního uspořádání ve všech konfiguracích nových i původních prostor s velkou variabilitou modulace a estetického řešení.

více o Partena

Přijďte nás
navštívit do jednoho
z našich showroomů.

Showroom v PRAZE

Na adrese Bavorská
2780/2, 155 00 Praha 13

+420 233 087 111 nebo
info@pro-interier.cz

Showroom v BRNĚ

Na adrese Koperníkova
4362/21,  615 00 Brno

+420 775 123 061 nebo
brno@pro-interier.cz

WordPress Lightbox