Exkluzivní a výhradní zastoupení nejkvalitnějších značek v oboru

Interface je světový lídr na trhu v oblasti výroby kobercových čtverců. Společnost byla založena v roce 1973, zakladatel Raye Anderson viděl potřebu a všeobecný potenciál modulárních podlahových krytin v moderním kancelářském prostředí. V polovině roku 1990 Ray vyzval své zaměstnance k vytvoření zcela udržitelné společnosti - tento ambiciózní cíl je známý jako Mission Zero.

více o Interface


vysoce kvalitní kaučukové podlahové krytiny typu norament® a noraplan® mají světové postavení v oblasti podlahových krytin. Vyznačují se vynikající kvalitou materiálu a funkčností. Přednosti systému podlahových krytin nora® se osvědčily po celá desetiletí v praxi v oblastech průmyslu, ve veřejných budovách nebo obytných prostorech.

více o nora

zdvojené podlahy jsou řešením nejen pro kancelářské použití, ale např. i pro stupňovité posluchárny, pódia, serverovny, rozvodny a další prostory s nadstandardními technickými požadavky na únosnost a elektrotechnické vlastnosti. Součástí nabídky možných řešení jsou i továrně aplikované podlahové krytiny z PVC, linolea, kaučuku, přírodního nebo umělého kamene, keramiky nebo dřeva.

více o Prosystem


vnitřní dělící systémové příčky předního francouzského výrobce, který je specialistou s více jak čtyřicetiletými zkušenostmi v oblasti vývoje technických řešení a inovací ve výrobě dělících příček. Koncepce příček PARTENA umožňuje realizovat nejvýhodnější řešení vnitřního uspořádání ve všech konfiguracích nových i původních prostor s velkou variabilitou modulace a estetického řešení.

více o Partena

Kobercové
čtverce a vinylové dílce Interface

Interface je světový lídr na trhu v oblasti výroby kobercových čtverců. Společnost byla založena v roce 1973, zakladatel Ray Anderson viděl potřebu a všeobecný potenciál modulárních podlahových krytin v moderním kancelářském prostředí.

V polovině roku 1990 Ray vyzval své zaměstnance k vytvoření zcela udržitelné společnosti – tento ambiciózní cíl je známý jako Mission Zero. 

Zobrazit více

Interface působí po celém světě, pobočky a showroomy má ve více než 155 zemích světa a čítá přes 5.000 zaměstnanců. Výrobní závody pro Evropu jsou v Craigavonu v Severním Irsku a v Scherpenzeelu v Holandsku.

Interface začal výrobou kobercových čtverců o rozměrech 50×50 cm. V roce 2013 představil jako první na světě nový koncept koberců o rozměrech 25×100 cm, který se obecně nazývá Lamely (Planks).

Pro výrobu používá unikátní a jedinečnou technologii TAPESTRY, díky níž může vytvářet vzory s přírodní tématikou.

Interface spolupracuje se světově známým návrhářem – David Oakey, který se podílel na kolekcích s názvem Biofilie. Jedná se o kolekce Urban Retreat, Net Effect a nově také Human Nature.

Společnost založil v roce 1973 Ray Anderson, protože věřil ve všeobecný potenciál kobercových čtverců. Ve všech oblastech našich činností, od samotné výroby až po její řízení, byla na prvním místě vždy vize.

K designu přistupujeme jako ke způsobu myšlení na všech organizačních úrovních a ve všech aspektech naší podnikatelské činnosti, a spatřujeme v něm estetické krédo našich výrobků. Nabízíme jasné řešení a usilujeme o vytvoření ideálního prostoru, abychom Vám pomohli realizovat Vaše vize designu.

Dlouhodobě usilujeme o trvale udržitelný rozvoj společnosti. V roce 1994 jsme začali postupně přetvářet způsob našeho podnikání a výsledkem byla opravdová změna – jak naše, tak i celého průmyslového odvětví. Jsme přesvědčeni, že nyní některé společnosti vnímají větší odpovědnost za sebe samé, nikoli pouze za výrobky, které prodávají. To je také důvod, proč se pro ně stal design ústředním bodem jejich poslání a představuje jejich významný charakteristický rys. Interface jednoznačně patří mezi ně. 

Zobrazit méně

Přijďte nás
navštívit do jednoho
z našich showroomů.

Showroom v PRAZE

Na adrese Bavorská
2780/2, 155 00 Praha 13

+420 233 087 111 nebo
info@pro-interier.cz

Showroom v BRNĚ

Na adrese Koperníkova
4362/21,  615 00 Brno

+420 775 123 061 nebo
brno@pro-interier.cz

Společně jsme dokončili

WordPress Lightbox