Exkluzivní a výhradní zastoupení nejkvalitnějších značek v oboru

Interface je světový lídr na trhu v oblasti výroby kobercových čtverců. Společnost byla založena v roce 1973, zakladatel Raye Anderson viděl potřebu a všeobecný potenciál modulárních podlahových krytin v moderním kancelářském prostředí. V polovině roku 1990 Ray vyzval své zaměstnance k vytvoření zcela udržitelné společnosti - tento ambiciózní cíl je známý jako Mission Zero.

více o Interface


vysoce kvalitní kaučukové podlahové krytiny typu norament® a noraplan® mají světové postavení v oblasti podlahových krytin. Vyznačují se vynikající kvalitou materiálu a funkčností. Přednosti systému podlahových krytin nora® se osvědčily po celá desetiletí v praxi v oblastech průmyslu, ve veřejných budovách nebo obytných prostorech.

více o nora

zdvojené podlahy jsou řešením nejen pro kancelářské použití, ale např. i pro stupňovité posluchárny, pódia, serverovny, rozvodny a další prostory s nadstandardními technickými požadavky na únosnost a elektrotechnické vlastnosti. Součástí nabídky možných řešení jsou i továrně aplikované podlahové krytiny z PVC, linolea, kaučuku, přírodního nebo umělého kamene, keramiky nebo dřeva.

více o Prosystem


vnitřní dělící systémové příčky předního francouzského výrobce, který je specialistou s více jak čtyřicetiletými zkušenostmi v oblasti vývoje technických řešení a inovací ve výrobě dělících příček. Koncepce příček PARTENA umožňuje realizovat nejvýhodnější řešení vnitřního uspořádání ve všech konfiguracích nových i původních prostor s velkou variabilitou modulace a estetického řešení.

více o Partena

Bioflický design

Ve společnosti Interface se neustále snažíme učit se od přírody. Při vytváření nových produktů například používáme biomimikry. Jedním z důsledků toho jsou náhodné vzory: kobercové dlaždice, které lze pokládat do náhodných vzorů a nahrazovat jinými, aniž by měly stejný odstín, čímž se snižuje množství odpadu a šetří čas během pokládání i životnost produktu.

Také nás fascinují účinky ‚biofilního designu‘. V roce 2014 jsme nechali vypracovat „Zprávu o prostředí člověka“, která prokázala zvýšení hlášené produktivity, tvořivosti a pocitu pohody, jestliže se na pracovišti nacházejí přírodní prvky. Vyvinuli jsme produkty, které napomáhají vytváření biofilních prostorů tím, že obsahují přírodní prvky, jako např. variabilita barev nebo struktury. 

Zobrazit více

Interface spolupracuje se světově známým návrhářem – David Oakey, který se podílel na kolekcích s názvem Biofilie. Jedná se o kolekce Urban Retreat, Net Effect, Human Nature, Equal Measure, Narratives, Near & Far, World Woven a nově také Global Change.

David Oakey je exluzivním návrhářem produktů společnosti Interface od roku 1994 a nyní vede celosvětové úsilí o udržitelný a “inteligentní” design, metodou učení se od přírody a studiem biomimetiky*.

*Biomimetika je obor vědy, která zkoumá zajímavá konstrukční řešení v přírodě u živých organismů a snaží se je napodobit a využít k vývoji nových vynálezů, technických řešení a jejich široké využití pro pokrok. 

Zobrazit méně

Zjistěte více

+Positive Spaces

Lepší produkty. Šťastnější lidé. Zdravější planeta.

Vždycky jsme měli pozitivní postoj.

Protože vytváření nejlepšího produktu na světě není snadné. Vyzýváme nás, abychom byli lepší, mysleli odlišně a vyvíjeli výrobky, které mají pozitivní dopad na životy lidí, jejich prostory a planetu.

Což znamená, že je vždy třeba udělat práci a vrátit se zpět. Pravidla, která mají být učiněna a rozdělena. Úspěch a selhání. Ale stojí to za to. Protože když uspějeme, pomůžeme změnit životy všech, kteří používají naše produkty, stejně jako mnoho lidí, kteří ne.

 

Zjistěte více

Přijďte nás
navštívit do jednoho
z našich showroomů.

Showroom v PRAZE

Na adrese Bavorská
2780/2, 155 00 Praha 13

+420 233 087 111 nebo
info@pro-interier.cz

Showroom v BRNĚ

Na adrese Koperníkova
4362/21,  615 00 Brno

+420 775 123 061 nebo
brno@pro-interier.cz

Společně jsme dokončili

Naše práce můžete vidět v Česku, na Slovensku a v Maďarsku

Působíme ve třech zemích. Naše showroomy můžete kromě Prahy a Brna navštívit také v Bratislavě a Budapešti. Od poloviny roku 2018 je pro naše klienty k dispozici nově otevřená pobočka v Ostravě.

WordPress Video Lightbox