Exkluzivní a výhradní zastoupení nejkvalitnějších značek v oboru

Interface je světový lídr na trhu v oblasti výroby kobercových čtverců. Společnost byla založena v roce 1973, zakladatel Raye Anderson viděl potřebu a všeobecný potenciál modulárních podlahových krytin v moderním kancelářském prostředí. V polovině roku 1990 Ray vyzval své zaměstnance k vytvoření zcela udržitelné společnosti - tento ambiciózní cíl je známý jako Mission Zero.

více o Interface


vysoce kvalitní kaučukové podlahové krytiny typu norament® a noraplan® mají světové postavení v oblasti podlahových krytin. Vyznačují se vynikající kvalitou materiálu a funkčností. Přednosti systému podlahových krytin nora® se osvědčily po celá desetiletí v praxi v oblastech průmyslu, ve veřejných budovách nebo obytných prostorech.

více o nora

zdvojené podlahy jsou řešením nejen pro kancelářské použití, ale např. i pro stupňovité posluchárny, pódia, serverovny, rozvodny a další prostory s nadstandardními technickými požadavky na únosnost a elektrotechnické vlastnosti. Součástí nabídky možných řešení jsou i továrně aplikované podlahové krytiny z PVC, linolea, kaučuku, přírodního nebo umělého kamene, keramiky nebo dřeva.

více o Prosystem


vnitřní dělící systémové příčky předního francouzského výrobce, který je specialistou s více jak čtyřicetiletými zkušenostmi v oblasti vývoje technických řešení a inovací ve výrobě dělících příček. Koncepce příček PARTENA umožňuje realizovat nejvýhodnější řešení vnitřního uspořádání ve všech konfiguracích nových i původních prostor s velkou variabilitou modulace a estetického řešení.

více o Partena

Zdvojené podlahy Kingspan

Společnost ProInterier je mimo prodej své vlastní značky PROSYSTEM také výhradním distributorem anglického výrobce zdvojených podlah Kingspan. Společnost Kingspan vyrábí systémy zdvojených podlah více než padesát let a je jedním z mála výrobců, kteří mají ve svém portfoliu celooplechované desky s dřevotřískovým jádrem o vysoké hustotě. Našim zákazníkům můžeme nabídnout dvě řešení celooplechovaných desek Kingspan RG3 a Kingspan RG2.

Tyto desky jsou vhodné zejména tam, kde je požadován vyšší výkon v parametrech bodového zatížení a minimálního průhybu v kombinaci s nízkou finální výškou zdvojené podlahy.

Konstrukce

Oplechované podlahové desky RG2 a RG3 jsou založeny na čtvercovém modulu 600 x 600 mm zkonstruovaném kolem jádra z vysoce kvalitní dřevotřískové desky.

Zobrazit více

Galvanizovaná ocelová skořepinová konstrukce je vytvořena z plechu tloušťky 0,4 mm, který je obemknut a pevně nalaminován kolem jádra z dřevotřískové desky.

Desky RG2 a RG3 jsou oproti konvenčním dřevotřískovým deskám zásadně tenčí – RG3 31mm a RG2 dokonce jen 23mm. Toto je nespornou výhodou zejména v objektech, kde je nutné dosáhnout co nejnižší finální výšky zdvojené podlahy při zachování co nejvyššího prostoru v dutině pod podlahou pro rozvody dat, elektro či jiných vedení médií.

Zobrazit méně

Výhodné technické parametry

 • 4vysoká bodová únosnost při malém průhybu desky
 • deska RG2 – třída zatížení a průhybu 2A dle EN 12825 (bodové zatížení 3kN při průhybu do 2,5 mm)
 • deska RG3 – třída zatížení a průhybu 3A dle EN 12825 (bodové zatížení 4kN při průhybu do 2,5 mm)
 • nízká tloušťka a hmotnost desky RG2 23mm/7,6kg, RG3 31mm/8,8kg
 • třída reakce na oheň Bfl-s1 dle EN 13501-1
 • požární odolnost REI 30 dle EN 13501-2
 • precizní konstrukce pro zajištění přesné pozice v rastru podlahy
 • unikátní konstrukce zakončení (tzv. falcu) ocelového plechu na spodní straně desky zajišťuje bezproblémový provoz finální
 • podlahy bez skřípání či vrzání desek
 • zajištění vynikající elektrického propojení horní strany desky se sub-konstrukcí
 • dobré akustické vlastnosti
 • vyšší odolnost vůči vlhkosti
 • menší roztažnost/větší tvarová stálost
 • vyšší mechanická odolnost

Více informací na stránkách Kingspan Access Floor

Přijďte nás
navštívit do jednoho
z našich showroomů.

Showroom v PRAZE

Na adrese Bavorská
2780/2, 155 00 Praha 13

+420 233 087 111 nebo
info@pro-interier.cz

Showroom v BRNĚ

Na adrese Koperníkova
4362/21,  615 00 Brno

+420 775 123 061 nebo
brno@pro-interier.cz

Společně jsme dokončili

Naše práce můžete vidět v Česku, na Slovensku a v Maďarsku

Působíme ve třech zemích. Naše showroomy můžete kromě Prahy a Brna navštívit také v Bratislavě a Budapešti. Od poloviny roku 2018 je pro naše klienty k dispozici nově otevřená pobočka v Ostravě.

WordPress Lightbox