Moro Systems 

Dodávka podlahových krytin Interface. Lineární kolekce kobercových lamel On Line/Off Line (25×100 cm), díky níž můžete vytvářet přechody mezi jednotlivými barvami v místnosti a vytvářet libovolně široké pruhy.x

Galerie

Informace k projektu

Lokalita

 • Brno, Česká republika

  Produkty

  • Interface On Line/Off Line

  Exkluzivní a výhradní zastoupení nejkvalitnějších značek v oboru

  Interface je světový lídr na trhu v oblasti výroby kobercových čtverců. Společnost byla založena v roce 1973, zakladatel Raye Anderson viděl potřebu a všeobecný potenciál modulárních podlahových krytin v moderním kancelářském prostředí. V polovině roku 1990 Ray vyzval své zaměstnance k vytvoření zcela udržitelné společnosti - tento ambiciózní cíl je známý jako Mission Zero.

  více o Interface


  vysoce kvalitní kaučukové podlahové krytiny typu norament® a noraplan® mají světové postavení v oblasti podlahových krytin. Vyznačují se vynikající kvalitou materiálu a funkčností. Přednosti systému podlahových krytin nora® se osvědčily po celá desetiletí v praxi v oblastech průmyslu, ve veřejných budovách nebo obytných prostorech.

  více o nora

  zdvojené podlahy jsou řešením nejen pro kancelářské použití, ale např. i pro stupňovité posluchárny, pódia, serverovny, rozvodny a další prostory s nadstandardními technickými požadavky na únosnost a elektrotechnické vlastnosti. Součástí nabídky možných řešení jsou i továrně aplikované podlahové krytiny z PVC, linolea, kaučuku, přírodního nebo umělého kamene, keramiky nebo dřeva.

  více o Prosystem


  vnitřní dělící systémové příčky předního francouzského výrobce, který je specialistou s více jak čtyřicetiletými zkušenostmi v oblasti vývoje technických řešení a inovací ve výrobě dělících příček. Koncepce příček PARTENA umožňuje realizovat nejvýhodnější řešení vnitřního uspořádání ve všech konfiguracích nových i původních prostor s velkou variabilitou modulace a estetického řešení.

  více o Partena

  Přijďte nás
  navštívit do jednoho
  z našich showroomů.

  Showroom v PRAZE

  Na adrese Bavorská
  2780/2, 155 00 Praha 13

  +420 233 087 111 nebo
  info@pro-interier.cz

  Showroom v BRNĚ

  Na adrese Koperníkova
  4362/21,  615 00 Brno

  +420 775 123 061 nebo
  brno@pro-interier.cz

  Naše práce můžete vidět v Česku, na Slovensku a v Maďarsku

  Působíme ve třech zemích. Naše showroomy můžete kromě Prahy a Brna navštívit také v Bratislavě a Budapešti. Od poloviny roku 2018 je pro naše klienty k dispozici nově otevřená pobočka v Ostravě.

  WordPress Video Lightbox