Exkluzivní a výhradní zastoupení nejkvalitnějších značek v oboru

Interface je světový lídr na trhu v oblasti výroby kobercových čtverců. Společnost byla založena v roce 1973, zakladatel Raye Anderson viděl potřebu a všeobecný potenciál modulárních podlahových krytin v moderním kancelářském prostředí. V polovině roku 1990 Ray vyzval své zaměstnance k vytvoření zcela udržitelné společnosti - tento ambiciózní cíl je známý jako Mission Zero.

více o Interface


vysoce kvalitní kaučukové podlahové krytiny typu norament® a noraplan® mají světové postavení v oblasti podlahových krytin. Vyznačují se vynikající kvalitou materiálu a funkčností. Přednosti systému podlahových krytin nora® se osvědčily po celá desetiletí v praxi v oblastech průmyslu, ve veřejných budovách nebo obytných prostorech.

více o nora

zdvojené podlahy jsou řešením nejen pro kancelářské použití, ale např. i pro stupňovité posluchárny, pódia, serverovny, rozvodny a další prostory s nadstandardními technickými požadavky na únosnost a elektrotechnické vlastnosti. Součástí nabídky možných řešení jsou i továrně aplikované podlahové krytiny z PVC, linolea, kaučuku, přírodního nebo umělého kamene, keramiky nebo dřeva.

více o Prosystem


vnitřní dělící systémové příčky předního francouzského výrobce, který je specialistou s více jak čtyřicetiletými zkušenostmi v oblasti vývoje technických řešení a inovací ve výrobě dělících příček. Koncepce příček PARTENA umožňuje realizovat nejvýhodnější řešení vnitřního uspořádání ve všech konfiguracích nových i původních prostor s velkou variabilitou modulace a estetického řešení.

více o Partena

Sustainability

“Náš závazek eliminovat veškeré negativní dopady naší společností na životní prostředí a stát se první zcela udržitelnou společností do roku 2020”

Jinými slovy, naším posláním je mít nulový negativní dopad. Chceme pracovat v rovnováze s naší planetou, což znamená žádné negativní účinky z našich zaměstnanců, procesů, produktů, míst nebo zisků – a nakonec se chceme stát regenerační, dát zpět více než bereme.

Mission Zero je o odstranění všech našich negativních dopadů do roku 2020.

Mission Zero nemusí být redukční nebo omezující

Můžeme se hodně naučit od přírody. Vezměte například včelstva, vzkvétají s tisíci včelami. Jsou šťastné, zdravé a velmi produktivní, ale používají nulová fosilní paliva, spotřebovávají nulovou vodu a vytvářejí nulový odpad a nulové emise. Včely jsou prosperující sociálně (jako kolonie), ekonomicky (produkují med) a ekologicky (opylujících, zatímco dělají nulové škody).

Proces inovace přírody – více než 3,8 miliardy let – navrhl včelstvo s účelem. Ale všechny podmínky musí být splněny na dosažení tohoto cíle: pyl, včely, kolonie, med. Jinými slovy: dodavatelský řetězec, továrna, produkt a služby pro zákazníky. Nemůžete mít udržitelnou továrnu vyrábějící neudržitelné výrobky.

Čeho jsme dosáhli

  • snížení emise skleníkových plynů o 96%
  • snížení spotřeby vody o 98%
  • 58% z celkových použitých surovin jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů a na přírodní bázi.
  • 87% celkové využití obnovitelné energie
  • snížení uhlíkových emisí o 60%
  • snížení množství odpadu na skládkách o 91%

Zjistěte více

Přijďte nás
navštívit do jednoho
z našich showroomů.

Showroom v PRAZE

Na adrese Bavorská
2780/2, 155 00 Praha 13

+420 233 087 111 nebo
info@pro-interier.cz

Showroom v BRNĚ

Na adrese Koperníkova
4362/21,  615 00 Brno

+420 775 123 061 nebo
brno@pro-interier.cz

Společně jsme dokončili

Naše práce můžete vidět v Česku, na Slovensku a v Maďarsku

Působíme ve třech zemích. Naše showroomy můžete kromě Prahy a Brna navštívit také v Bratislavě a Budapešti. Od poloviny roku 2018 je pro naše klienty k dispozici nově otevřená pobočka v Ostravě.

WordPress Video Lightbox