Exkluzivní a výhradní zastoupení nejkvalitnějších značek v oboru

Interface je světový lídr na trhu v oblasti výroby kobercových čtverců. Společnost byla založena v roce 1973, zakladatel Raye Anderson viděl potřebu a všeobecný potenciál modulárních podlahových krytin v moderním kancelářském prostředí. V polovině roku 1990 Ray vyzval své zaměstnance k vytvoření zcela udržitelné společnosti - tento ambiciózní cíl je známý jako Mission Zero.

více o Interface


vysoce kvalitní kaučukové podlahové krytiny typu norament® a noraplan® mají světové postavení v oblasti podlahových krytin. Vyznačují se vynikající kvalitou materiálu a funkčností. Přednosti systému podlahových krytin nora® se osvědčily po celá desetiletí v praxi v oblastech průmyslu, ve veřejných budovách nebo obytných prostorech.

více o nora

zdvojené podlahy jsou řešením nejen pro kancelářské použití, ale např. i pro stupňovité posluchárny, pódia, serverovny, rozvodny a další prostory s nadstandardními technickými požadavky na únosnost a elektrotechnické vlastnosti. Součástí nabídky možných řešení jsou i továrně aplikované podlahové krytiny z PVC, linolea, kaučuku, přírodního nebo umělého kamene, keramiky nebo dřeva.

více o Prosystem


vnitřní dělící systémové příčky předního francouzského výrobce, který je specialistou s více jak čtyřicetiletými zkušenostmi v oblasti vývoje technických řešení a inovací ve výrobě dělících příček. Koncepce příček PARTENA umožňuje realizovat nejvýhodnější řešení vnitřního uspořádání ve všech konfiguracích nových i původních prostor s velkou variabilitou modulace a estetického řešení.

více o Partena

Human Nature

Human Nature vychází z podnětů v přírodě existujících textur – oblázkové zahradní cesty, čerstvě sečená tráva, lesní porosty.Human Nature nabízí pět vzorů kobercových lamel o rozměru 25 cm x 100 cm, které se variabilně kombinují s kobercovými čtverci rozměru 50 cm x 50 cm. Díky unikátní výrobní technologii TAPESTRY každý z pěti vzorů kolekce Human Nature je jedinečný a poskytuje výrazný rozdíl ve vnímání pocitu a textury.

rozbalit popis

Najdeme zde produkty mající více odstínový, lehce opotřebovaný vzhled připomínající omšelé dřevo nebo vápenec, lamely evokující dojem leštěných oblázků nebo se střapatou texturou nabízející akcentovanou paletu barev oranžové, červené, žluté, modré a zelené.

zabalit popis

Technická specifikace

  • Vlákno: 100% Solution Dyed Nylon
  • Podložka: Graphlex®
  • Hořlavost: Cfl
  • Klasifikace: Class 33
  • Kvalita vnitřního ovzduší: GUT Prodis
  • Rozměry: 25×100 cm

Více informací najdete na stránkách Interface

Seznamte se blíže

Přijďte nás
navštívit do jednoho
z našich showroomů.

Showroom v PRAZE

Na adrese Bavorská
2780/2, 155 00 Praha 13

+420 233 087 111 nebo
info@pro-interier.cz

Showroom v BRNĚ

Na adrese Koperníkova
4362/21,  615 00 Brno

+420 775 123 061 nebo
brno@pro-interier.cz

Společně jsme dokončili

WordPress Lightbox