Exkluzivní a výhradní zastoupení nejkvalitnějších značek v oboru

Interface je světový lídr na trhu v oblasti výroby kobercových čtverců. Společnost byla založena v roce 1973, zakladatel Raye Anderson viděl potřebu a všeobecný potenciál modulárních podlahových krytin v moderním kancelářském prostředí. V polovině roku 1990 Ray vyzval své zaměstnance k vytvoření zcela udržitelné společnosti - tento ambiciózní cíl je známý jako Mission Zero.

více o Interface


vysoce kvalitní kaučukové podlahové krytiny typu norament® a noraplan® mají světové postavení v oblasti podlahových krytin. Vyznačují se vynikající kvalitou materiálu a funkčností. Přednosti systému podlahových krytin nora® se osvědčily po celá desetiletí v praxi v oblastech průmyslu, ve veřejných budovách nebo obytných prostorech.

více o nora

zdvojené podlahy jsou řešením nejen pro kancelářské použití, ale např. i pro stupňovité posluchárny, pódia, serverovny, rozvodny a další prostory s nadstandardními technickými požadavky na únosnost a elektrotechnické vlastnosti. Součástí nabídky možných řešení jsou i továrně aplikované podlahové krytiny z PVC, linolea, kaučuku, přírodního nebo umělého kamene, keramiky nebo dřeva.

více o Prosystem


vnitřní dělící systémové příčky předního francouzského výrobce, který je specialistou s více jak čtyřicetiletými zkušenostmi v oblasti vývoje technických řešení a inovací ve výrobě dělících příček. Koncepce příček PARTENA umožňuje realizovat nejvýhodnější řešení vnitřního uspořádání ve všech konfiguracích nových i původních prostor s velkou variabilitou modulace a estetického řešení.

více o Partena

LVT Brushed Lines

Moderní. Kovového vzhledu. Jednobarevné.

Naše nové vinylové podlahové lamely Brushed Lines inspirované leskle leštěným kovem vytvářejí pevný vzhled podlahy v neutrálních i zemitých barvách.

Brushed Lines mají vzor rozmazaných čar. Vyvolává to dojem spolehlivé kvality tvrdých povrchů zachycujících světlo třpytící se na podlaze. Tento jemný dezén je k dispozici v jednobarevném provedení od teplých a studených neutrálních barev až po výrazně zemité, minerální odstíny. Brushed Lines poskytují moderní vytříbenost inspirovanou syrovými přírodními motivy.

Brushed Lines přicházejí se standardní rubovou stranou Sound Choice™ vytvořenou pro vynikající tlumení hluku a nabízející Vám nejlepší dostupné tlumení zvuků dopadu a přenášení zvuku z podlahy na podlahu.

Vinylové podlahové lamely Brushed Lines obsahují 39 % recyklovaného obsahu a jsou uhlíkově neutrální v rámci našeho programu Carbon Neutral Floors programme™.

Technická specifikace

  • Akustická podložka Sound Choice™
  • Povrchová úprava Ceramor™ – UV Stabilizovaný keramický obal
  • Toušťka nášlapné vrstvy: 0,55 mm
  • Celková tloušťka: 4,5 mm
  • Celková hmotnost: 6700 g/m²
  • Rozměry: 25×100 cm
  • Akustika: 16 dB
  • Hořlavost: Bfl
  • Počet barev: 20

 

Více informací najdete na stránkách Interface

 

Seznamte se blíže

Přijďte nás
navštívit do jednoho
z našich showroomů.

Showroom v PRAZE

Na adrese Bavorská
2780/2, 155 00 Praha 13

+420 233 087 111 nebo
info@pro-interier.cz

Showroom v BRNĚ

Na adrese Koperníkova
4362/21,  615 00 Brno

+420 775 123 061 nebo
brno@pro-interier.cz

Společně jsme dokončili

WordPress Lightbox